У Кіровограді 9 – 10 жовтня 2015 року з ініціативи управління освіти Кіровоградської міської ради, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України та офісу компанії Google в Україні відбувся тренінг “Google Apps for Education”.  Google Apps for Education – система безкоштовних інструментів, що надає необхідні технології для освіти та дає змогу розгорнути й підтримувати інформаційно-освітнє середовище навчального закладу.

Участь у навчанні взяли представники всіх 43 шкіл міста: методисти, директори, заступники директорів, учителі. Мета дводенного тренінгу – розвиток професійних навичок педагогів в умовах неформальної освіти, зокрема цифрової грамотності та педагогічного тьюторингу; формування бачення перспектив розвитку власного навчального закладу через впровадження педагогічних та ІКТ-інновацій.

Тренінг проводили співробітники відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталія Гущина, Олена Бурдун та Артем Герман.

Із вітальним словом до учасників тренінгу звернулась Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради, ініціатор  впровадження Google Apps for Education у  загальноосвітніх навчальних закладах міста Кіровограда.

Під час відеозв’язку учасники спілкувались із Оксаною Іванко, заступником директора Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 73, яка поділилась досвідом роботи цієї школи з сервісами Google Apps, відповіла на запитання учасників.

Учасники опановували сервіси Google Apps: Google-документи, календар, пошту, ClassRoom, форми та інші. Були розглянуті актуальні питання щодо розгортання хмари навчального закладу на Google Apps. Учителі працювали в групах, виконували інтерактивні вправи, використовували хмару для спільної роботи.

Для подальшого професійного спілкування та взаємодопомоги у використанні інструментів Google педагоги Кіровограда першими в Україні створили місцеву  професійну Google-спільноту “Google Apps Кіровоград”.

Наталія Гущина,

відділ неформальної та інформальної освіти 
для дорослих ІМЗО МОН України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *