А на що здатний учитель, щоб прогуляти урок? - 03.08 неадекватный учительУчитель музики в Шотландії заявив колегам, що на смерть збив дівчинку, визнавши таку брехню гідною підставою для того, щоб не йти на роботу. Про це повідомляє газета The Daily Telegraph. Своєму начальству 42-річний Дерек Макглоун (Derek McGlone) розповів, що відчув, як наїхав на дівчинку колесами свого авто.

Коли колеги доповіли про те, що трапилося, чиновникам з департаменту освіти, Макглоун – викладач музики, мистецтва і дизайну в школі в графстві Північний Ланаркшир – на своїй сторінці в фейсбуці обізвав їх “сволотою”. Як пише газета The Daily Mirror, на зібраному для розгляду цього випадку засіданні Ради викладачів Шотландії вчитель зізнався в тому, що обманював колег, і додав, що не може надати жодного розумного пояснення своїм вчинкам.

Учителю також довелося визнати, що він збрехав не в перший раз. Раніше він намагався переконати директора в тому, що не міг потрапити на роботу через попіл, викинутий ісландським вулканом. Насправді ж він просто сидів удома.

Після того, як зізнався у брехні, Макглоун повідомив, що вкрай збентежений і просить вибачення. Він також попросив раду дозволити йому продовжити викладацьку діяльність, пояснивши своє прохання великим бажанням працювати учителем. Рішенням ради було обрано покарання: протягом одного року навпроти його імені в списку вчителів буде написано догану.

За матеріалами lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *