Днями дружина Президента України Марина Порошенко відвідала святковий концерт до Дня захисника України, що відбувся у запорізькій ЗОШ № 103.  Вона разом із дітьми, чиї батьки захищають нашу державу, та дітьми-переселенцями вклеїла у «Книгу Миру» сімейні фотографії та залишила надпис про цінність мирного життя.

– “Книга миру” – це національний проект, що збере улюблені сімейні фотографії дітей з усіх регіонів України. Щоб об’єднати їхні спогади про мирне життя, про те, що для них було дорогим до того, як війна розділила їхнє життя. Для мене «Книга миру» є молитвою дітей за Україну, – зазначила Марина Порошенко.

–  На жаль, ви багато знаєте про війну та мир. І дуже хотілося б, щоб у майбутньому над вами було лише мирне небо. Щоб ви жили разом із матусями, татусями, бабусями, дідусями, щоб кожного дня відчували турботу. Переконана, Україна переможе, тому що з нами правда, з нами Бог. Слава Україні, – звернулася перша леді до учнів.

Майже двадцять світлин, на яких зображені найщасливіші та найдорожчі митті: родинні свята, батьківські обійми, щирі усмішки, вклеїли запорізькі школярі  до “Книги Миру”.

Дружина Президента привітала школярів і вчителів із прийдешнім святом Дня захисника України та разом з очільником області Григорієм Самардаком вручила учням 103-ї школи подарунки.

Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *