Троє житомирянок виграли бронзові нагороди на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед молоді, юнаків і дівчат, що відбувся в Ризі (Латвія) 8-11 жовтня 2015 р.

«Динамівка» Анастасія Шевчук (тренер Дмитренко С.Г.) зайняла 3 місце у ваговій категорії до 80 кг серед молоді. Також бронзу виграли представниці ДЮСШ № 2 Наталія Парфенюк у ваговій категорії до 60 кг серед молоді та Катерина Хомяк (тренер Голуб В.Ю.) у ваговій категорії 60 кг серед дівчат.

Загалом збірна команда України на чемпіонаті світу здобула 24 нагороди (6 золотих, 5 срібних та 13 бронзових). Чемпіонат світу зібрав понад 400 учасників із понад 40 країн.

Відзначимо, що Наталія Парфенюк – студентка 4 курсу гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. Дівчина поєднує навчання із тренуваннями та змаганнями в Україні та за кордоном.

Цьогоріч із нагоди Дня молоді спортсменку нагородили стипендією в рамках комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини». Зокрема, грошову винагороду Наталія Парфенюк отримала в номінації «За спортивні досягнення». На той час вона вже була майстром спорту України, бронзова призерка Чемпіонату Європи  з самбо серед молоді 2015 року, багаторазова чемпіонка України з самбо, призерка міжнародного турніру з дзюдо. Тепер має чергову перемогу на світовому рівні.

У 2014 році управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради   відзначило студентку ЖДТУ Наталію Парфенюк у номінації «Кращий спортсмен».

Прес-служба
Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *