Троє житомирянок виграли бронзові нагороди на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед молоді, юнаків і дівчат, що відбувся в Ризі (Латвія) 8-11 жовтня 2015 р. Читайте також: Сумський державний університет розширює напрями співпраці з «Кадетським корпусом» «Динамівка» Анастасія Шевчук (тренер Дмитренко С.Г.) зайняла 3 місце у ваговій категорії до 80 кг серед молоді. Також бронзу виграли представниці ДЮСШ № 2 Наталія Парфенюк у ваговій категорії до 60 кг серед молоді та Катерина Хомяк (тренер Голуб В.Ю.) у ваговій категорії 60 кг серед дівчат. Загалом збірна команда України на чемпіонаті світу здобула 24 нагороди (6 золотих, 5 срібних та 13 бронзових). Чемпіонат світу зібрав понад 400 учасників із понад 40 країн. Читайте також: В УДПУ відзначили День захисника України Відзначимо, що Наталія Парфенюк – студентка 4 курсу гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. Дівчина поєднує навчання із тренуваннями та змаганнями в Україні та за кордоном. Читайте також: В Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч із воїнами АТО Цьогоріч із нагоди Дня молоді спортсменку нагородили стипендією в рамках комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини». Зокрема, грошову винагороду Наталія Парфенюк отримала в номінації «За спортивні досягнення». На той час вона вже була майстром спорту України, бронзова призерка Чемпіонату Європи  з самбо серед молоді 2015 року, багаторазова чемпіонка України з самбо, призерка міжнародного турніру з дзюдо. Тепер має чергову перемогу на світовому рівні. У 2014 році управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради   відзначило студентку ЖДТУ Наталію Парфенюк у номінації «Кращий спортсмен». Читайте також: УНУС став членом Вишеградської Асоціації університетів Прес-служба Житомирського державного технологічного університету