Цьогоріч Уманський НУС став учасником проекту SUAFRI-EPC (Supporting the Uptake of Agri-Food Research Results into Innovation with EPC countries). Основна мета проекту – скоротити розрив між дослідженнями та інноваціями в агропродовольчому секторі країн Східного Партнерства.

Уманський НУС переміг з проектом «Introduction of crop varieties with high protein content, their growth technologies and processing».

Робота над проектом розпочалась зі стажування «Technology transfer training course», що відбулося в м. Болонья, Італія, та в якому взяла участь викладач кафедри генетики, селекції рослин і біотехнології Ірина Діордієва.

Спеціалісти Болонського університету та компанії ASTER висвітлили питання впровадження інновацій і технологій в агропродовольчому секторі Італії, зокрема в регіоні Емілія-Романія. До уваги стажерів пропонувалися доповіді «Структура агропродовольчого сектору регіону Емілія-Романія», «Методика впровадження у виробництво інновацій і технологій, розроблених в університеті Болоньї», «Світові дослідження продовольчої галузі та інноваційний форум».

Особливо цікавим був візит на Міжнародну виставку «EXPO Milano 2015», де можна було ознайомитися з передовими технологіями агропродовольчого комплексу різних країн світу. На виставці були представлені унікальні розробки вчених у продовольчій галузі, що дають змогу вирішити проблему нестачі якісних продуктів харчування для щороку більшої кількості населення Планети.

Віктор Карпенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *