Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка першим на Полтавщині долучився до програми Посольства США в Україні «Академічна чесність».

13 жовтня 2015 року радник із питань преси, освіти та культури Конрад Тернер і фахівець з питань освіти Посольства США в Україні Віра Терновська з робочим візитом відвідали Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Під час візиту Конрад Тернер зустрівся із студентами, аспірантами, докторантами, молодими вченими та науковцями вишу. Метою зустрічей було спілкування з колективом університету на тему «Академічна чесність», спрямовану на забезпечення високої якості освіти та конкурентоспроможності студентів університету на сучасному міжнародному ринку праці.

Під час робочого візиту радник із питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні завітав до музею університету, де ознайомився з понад 195-річними освітніми традиціями університету та залишив запис про свої враження у Книзі пошани ПолтНТУ.

«Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка постійно розширює кордони міжнародного співробітництва. Перебуваючи в Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, ми спілкувалися з фахівцями та шукали можливості для співпраці, оскільки досвід Сполучених Штатів Америки буде надзвичайно корисний для нашого університету. ПолтНТУ розвиває міжнародну співпрацю з вищими навчальними закладами США з метою активізації участі в програмах з академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів, таких як Fulbright та інші. На цьому етапі наша співпраця з Посольством США в Україні спрямована на проект «Академічна чесність», – зазначив ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

З ініціативи адміністрації університету Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка приєднався до програми «Академічна чесність», що має на меті підвищення якості освітнього та наукового процесу в університеті.

За інформацією ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *