У рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА, центр патріотичного виховання молоді  з Інститутом економіки та інформаційних технологій організували для запорізьких учнів  гру-квест «Історія Запорізького краю. Соцмісто».

Молодь від 14 до 18 років відгадувала загадки та подорожувала місцями, які досі несуть у собі дух “соціалістичних” часів  – площу Кірова, будівлю «Коксохіму», «Круглий» і «П’яний» будинки, стадіон «Славутич Арена», школи № 30, № 31, № 50, обласну клінічну лікарню № 3, міський палац молоді та юнацтва, обласну філармонію ім. Глінки тощо.

Школярі продемонстрували свої знання у вікторині з історії розвитку «6-го селища», показали вправність у спортивному, пісенному та танцювальному конкурсах, а також склали міні-іспит з надання першої медичної допомоги.

За підсумками «історичних» змагань:

  • І місце посіла команда «Легіон» Запорізького НВК «Запорізька Січ»;
  • ІІ місце – «Файні запорожці» ЗОШ № 89;
  • ІІІ місце – «Лідер» ЗОШ № 86.

Крім того, було визначено переможців у кожному конкурсі. З вікториною «Місто майбутнього» найкраще впоралася команда «The Best» СШ № 59; з поетичним конкурсом – «Орден Фенікса» СШ № 72; з конкурсом інсценованої пісні – НВК № 109; з наданням першої медичної допомоги – «Легіон» НВК «Запорізька Січ»; зі складання та розбирання АК – «Запорожці» Балабинського НВК «Престиж»; із виконанням нормативів ГТО – «Файні запорожці» ЗОШ № 89; з футбольним конкурсом – «Дежавю» ЗНЗ № 104; з конкурсом «Майбутній металург» – «Terra cozakorium» ЗОШ № 75.

Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *