У Житомирі відбувся волейбольний турнір пам’яті чудового тренера, засновника та першого завідувача кафедри фізичного виховання та спорту Житомирського державного технологічного університету Дмитра Желєзного.

«Цим спортом (волейболом) займався відомий в Україні спортсмен Желєзний Дмитро Васильович. Його вже немає. Сьогодні ми в пам’ять про нього проводимо більш розширену його формулу. Йому було б 75 років, але він пішов із життя декілька років тому», – пояснив ректор технологічного університету Петро Мельничук.

Турнір у стінах  вишу проводиться вже вшосте. Цього року він набув офіційного статусу та був проведений спільно із Житомирським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.

 

 

Участь у турнірі взяли 4 команди різного віку. За результатами гри І місце здобула команда випускників ЖДТУ “ХХІ сторіччя”, ІІ місце – нинішні студенти ЖДТУ, ІІІ місце – випускники ЖДТУ “ХХ сторіччя”. Також за участь у змаганні медалі отримали юні спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи.

“Ми заснували кубок. І відтепер проводитимемо турнір пам’яті Желєзного щороку. В наших планах – запрошувати і команди Вінниці, і Києва, і з Чернівців. Цього разу ми зібрали, так би мовити, різні покоління нашого вишу”, – додав Григорій Засік, завідувач кафедри фізичного виховання ЖДТУ.

Довідково

Доцент, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту СРСР, відмінник освіти Дмитро Васильович Желєзний очолював кафедру з 1980 по 2000 р.р. Саме за його керівництва спортсмени університету набули великого авторитету на обласних і республіканських змаганнях. Із його ініціативи та безпосереднього керівництва почалося активне створення спортивних клубів, спорудження багатьох спортивних об’єктів і проведення цікавих спортивних змагань.

 

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *