Учасниками чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років, що проходив 6 – 11 жовтня на базі спортивного комплексу Запорізького національного університету, стали близько 200 спортсменів із різних областей України. Серед них – студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ярослав Петриченко та Андрій Смірнов. Читайте також: Випускники ЖДТУ з команди “ХХІ сторіччя” виграли волейбольний турнір пам’яті Дмитра Желєзного У чесній боротьбі боксери виборювали довгоочікувані медалі. Андрій Смірнов провів кілька результативних поєдинків, і лише у півфіналі у рівному бою поступився майбутньому переможцю цього чемпіонату Денису Песоцькому (м. Чернігів). Читайте також: У ЖДУ імені Івана Франка діє фотовиставка «Погляд АТО» У кінцевому підсумку змагань Андрій Смірнов виборов бронзову медаль чемпіонату України у ваговій категорії 64 кг. Центр культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла Тичини