Школярка з Кривого Рогу Крістіна Бережна посіла перше місце у Всеукраїнській мистецькій акції «Мій Шевченко». З-поміж 4,5 тисячі малюнків, присвячених творчості письменника, роботу криворізької 9-класниці визнали найкращою.

Дівчина малює вже шість років, займається цим професійно.«Навчаюсь у художній школі, доводиться малювати різне, та найбільше мені подобаються композиції з людьми», – поділилася Крістіна.

Про Всеукраїнський конкурс «Мій Шевченко» дізналася у школі, вирішила спробувати свої сили. До завдання підійшла творчо. Сама обрала поему для ілюстрацій: «У школі ми ще не проходили поему «Катерина» Тараса Шевченка. Але я прочитала її влітку, дуже сподобалась».

Крістіна вирішила не просто проілюструвати поему, а створити власну рукописну книгу: «Щовечора протягом трьох тижнів я сідала за стіл: писала текст, виводила кожну букву. Вийшло близько 25 сторінок. Кожну прикрасила малюнками».

Конкурс «Мій Шевченко» проходить уже другий рік. Його організатори – Міністерство освіти і науки України, Національний центр «Мала академія наук України» та Національний музей Тараса Шевченка.

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *