19 жовтня 2015 року міністр освіти і науки України Сергій Квіт зустрівся із делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі з виконувачем обов’язків заступника Державного секретаря США, Головою бюро з питань океанів та міжнародної політики у сфері екології та науки Джудіт Гарбер.

З української сторони були присутні заступник міністра освіти і науки Максим Стріха, а також представники управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Під час зустрічі сторони обговорили стан та подальші перспективи українсько-американського науково-технічного співробітництва, наголосивши на важливості поглиблення співробітництва в галузі між Україною та США.

Представники Міністерства також поінформували про результати діяльності Українського науково-технологічного центру.

Сторони домовилися продовжувати та розвивати напрями співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF), в рамках якого фінансуватимуться спільні науково-дослідні проекти, які дають можливість українським науковцям і дослідникам отримати гранти, технічні ресурси, а також проводити навчання.

Повідомляє прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *