Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр є організаторами щорічного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді на обласному рівні. Нинішнього року Уманський НУС став учасником проекту SUAFRI-EPC.

У 2015 році відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, затвердженого спільним наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Державного комітету України з питань регулятивної політики та підприємства, Управління спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром провело відбір учасників конкурсу, визначило переможців обласного етапу.

Переможцем обласного етапу конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді в 2015 році в номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» стала студентка факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва Ангеліна Атаманюк. Її бізнес-план «Виробництво та реалізація лляної олії» отримав  диплом І ступеня.

Віктор Карпенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *