Днями в Петрівському дошкільному навчальному закладі № 2 «Сонечко» Іванівського району, що на Одещині, відбулося урочисте відкриття нової групи. Приміщення дошкільного закладу велике, але використовується за призначенням лише на третину.

І ось – довгоочікуване радісне свято. Спільними зусиллями місцевої влади, колективу закладу та батьків проведено ремонтні роботи одного з  групових приміщень, обладнано меблями, посудом та іграшками. Гарні умови створено для майбутніх вихованців закладу. І вже сьогодні 24 малюки отримали можливість відвідувати дитячий садок, отримувати дошкільну освіту, зростати та розвиватися в колективі своїх однолітків.

Цього дня розділили радість батьків, колективу садочка та дітей запрошені гості з райдержадміністрації, селищної ради та навчальних закладів селища. Гості привітали новоселів, висловили слова вдячності за роботу всім причетним і вручили подарунки для малечі.

Зростайте здоровими та щасливими, малюки! Нехай нова оселя буде затишною, нові друзі – цікавими та вірними, перші педагоги – турботливими та уважними!

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки Одеської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *