У Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту, усвідомлюючи необхідність формування в учнів активної громадської позиції, навичок у подоланні проблем, що виникають у їхньому житті та діяльності, активізують співробітництво з учнівським самоврядуванням.

Так, днями президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, учень Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Віктор Меша і директор НМЦ ПТО у Сумській області Олена Чхайло підписали угоду про співпрацю.

yiYzmSCZkI0Документ, що був підписаний на церемонії інавгурації президента,  декларує взаємини на засадах добровільності, демократизму, співробітництва, партнерства, взаємодовіри, взаємоповаги в реалізації проектів. Сторони зобов’язуються співпрацювати, активно долучатися до організації та участі в навчальних заходах, сприяти покращенню роботи учнівського самоврядування тощо.

Адміністрація Сумського вищого професійного училища будівництва та  автотранспорту вітає президента та бажає йому творчого підходу і завзяття у роботі. Нехай кожна справа буде корисною для молодого покоління.

За інформацією Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *