Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи – одна з наймолодших і найперспективніших випускових кафедр Уманського НУС. Попри цю, власне кажучи, істотну її особливість, високий рівень професорсько-викладацького складу, належна матеріально-технічна база, зв’язки з різними турагенціями суттєво впливають на якісну підготовку фахівців напрямів підготовки «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа».

У рамках навчального процесу за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа» 21 жовтня в приміщенні кафе «Студентське» відбувся майстер-клас «Приготування базових безалкогольних коктейлів» за участі викладачів кафедри та студентів І – ІІІ курсів факультету менеджменту.

Відкрила захід завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професор, доктор економічних наук Людмила Транченко, яка повідомила присутнім його мету та акцентувала увагу на ознайомленні з основами та різними методами і способами приготування безалкогольних коктейлів.

Естетичне оформлення приміщення відповідно до вимог готельно-ресторанного бізнесу, білосніжний одяг студентів – все сприяло проведенню майстер-класу на високому професійному рівні.

Вихованці кафедри демонстрували приготування різноманітних видів коктейлів: овочевих, фруктових, молочних.

Презентуючи свої кулінарні шедеври, студенти детально розповідали про інгредієнти і декор для вітамінних напоїв.

Результатом їхньої старанної роботи стала створена чудова композиція з різноманітних коктейлів, не тільки красивих, але й смачних, тому що в процесі приготування використовували тільки натуральні продукти.

Студенти під час опанування професії цього профілю здобувають якісні теоретичні знання, а в поєднанні з практичними навичками стають  кваліфікованими фахівцями туристичної галузі.

На завершення майстер-класу керівник кафедри Людмила Транченко подякувала всім учасникам заходу, побажавши всіляких гараздів.

Надія Зубова, редактор редакційно-видавничого відділу
Уманського НУС

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *