Вихованці Малої академії наук України переймали науковий досвід в експериментальній лабораторії для молоді «XLAB». Лабораторія розташована у німецькому місті Геттінгені. Навчання відбувалося англійською, тому критерієм добору учасників школи, крім наявності наукової роботи з біології, було і володіння цією мовою.

Геттінген є одним із наукових центрів Німеччини: в ньому працює один із найбільших вищих навчальних закладів Європи – Геттінгенський університет, а також численні наукові установи. Мета «XLAB» – зменшити розрив між науковими дослідженнями і шкільним навчанням, об’єднати школу й університет. Лабораторія пропонує кілька практичних експериментів і курсів, які вдало доповнюють шкільну програму з біології, хімії, фізики та інформатики для учнів і вчителів. У «XLAB» викладають кваліфіковані викладачі-вчені, лабораторія має надсучасне обладнання.

Навчання в науковій школі було розділене на вивчення біології і нейрофізіології. На кожен напрям відводилося по три дні. Молекулярну біологію допомагала вивчати доктор Крістіна Віге, яка працювала з МАНівцями над темою «Від гена до білка». Проводилися  теоретичні заняття і практичні досліди.

Під науковим супроводом доктора Барбари Ріттер вихованці МАН вивчали  основні функції нервової системи. Також із цього напряму доктор Майкл Фербер провів експериментальний курс, у якому взяли участь юні науковці з України.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *