Сьогодні, 23 жовтня 2015 року, в Будинку Уряду відбувся брифінг міністра освіти і науки України Сергія Квіта щодо нових кадрових призначень і ЗНО-2016.

На початку прес-конференції Сергій Квіт представив свого заступника Павла Хобзея, окресливши його повноваження, та Вадима Карандія, який деякий час був виконувачем обов’язків, а тепер очолює Український центр оцінювання якості освіти.

Перш ніж надати слово новопризначеним колегам, міністр освіти і науки України повідомив, що уряд призначив 10 мільйонів гривень до кінця тільки цього року на оновлення матеріально-технічної бази Українського центру оцінювання якості освіти. А на наступний рік буде сформований більший бюджет для оновлення техніки, програмного забезпечення тощо. Крім того, МОН тримає під увагою всі дедлайни, тож зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться, запевнив Сергій Квіт.

Окрім  питань щодо зарплат учителям, малокомплектних шкіл, обладнання кабінетів фізики тощо, на брифінгу були порушені й не менш актуальні сьогодні теми ДПА та ЗНО-2016, зокрема тестування з іноземної мови.

 

Освітній портал “Педагогічна преса”
Відео КМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Брифінг Сергія Квіта щодо нових кадрових призначень і ЗНО-2016”
  1. З виступів цих освітян роблю висновок, що МОН працює. Одні накази змінюються іншими. А як щодо листа МОН від 22.05.15 Про структуру 2015/2016 н.р., підписаного Полянським? Відповідно до цього листа атестати випускникам вручатимуть 28-29 травня. А перевірити ЗНО(ДПА), які віддбудуться вже тепер 5-30 травня, коли? І чому змінилися дати проведення решти ЗНО ( вже тепер до 10 липня)? Пропоную П.Хобзею підписати інший лист, де вказано б було вручити атестати в кінці червня, після всіх (кому яких потрібно) ЗНО. Щоб учням на випускному вже не хвилюватись за майбутні іспити.
    Цікаво й те, що учні 11 класів закінчать школу ще у квітні. А що писати у класному журналі на сторінці проведення уроків? Подумайте про це і дайте відповідь ВЧАСНО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *