21 жовтня 2015 року розпорядженням КМУ заступником міністра освіти і науки було призначено Павла Хобзея. Відтепер він опікуватиметься загальною середньою і професійною освітою.

Павло Кузьмович Хобзей народився 29 березня 1960 року в  м. Інта, Комі АРСР, а у 1969-му родина переїхала на проживання до міста Калуша Івано-Франківської області.

Вищу освіту нинішній заступник міністра здобув  на механіко-математичному факультеті Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка (1977–1982). Тут Павло Хобзей закінчив й аспірантуру на кафедрі теорії ймовірностей і математичної статистики (1982–1985). Згодом, у 2005 році, Павло Кузьмович  закінчив докторантуру Української академії державного управління при Президентові України на кафедрі управління освітою.

Уся попередня робота Павла Хобзея була пов’язана з галуззю освіти і науки. З 1986 по 1991 рік він обіймав посаду наукового співробітника Інституту прикладних проблем механіки і математики Національної академії наук (м. Львів). Потім до 1994-го очолював Львівський фізико-математичний ліцей, до 2002 року – управління освіти Львівської міської ради, мав також і досвід у роботі в міжнародних проектах, зокрема в Програмі розвитку ООН.

Із 2003 року Павло Хобзей працював на керівних освітянських посадах: очолював Львівський регіональний центр тестування, Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, був заступником директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. З листопада 2010-го до нинішнього призначення заступником міністра освіти і науки (21 жовтня 2015 р.) Павло Кузьмович обіймав посаду проректора з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету.

Серед його доробків й організація семінарів і тренінгів, наукові дослідження та публікації.

Про себе новопризначений заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей розповів під час брифінгу, що відбувся в Будинку Уряду 23 жовтня.

Освітній портал “Педагогічна преса”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *