23 – 24 жовтня 2015 року в Чернігові відбувся семінар «Практична медіаграмотність для викладачів суспільних дисциплін» за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Академії української преси та Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К. Ушинського, а також викладачі історії та правознавства з Чернігівщини, Сумщини та Київщини.

Викладачі семінару Олександр Мокрогуз (Чернігівський ОІППО) та Валентина Потапова (ГО «Альменда») поділились із слухачами досвідом інтегрованого викладання медіаграмотності під час занять із суспільних дисциплін: як знаходити потрібну та достовірну інформацію, відокремлювати пропаганду від фактів, фільтрувати інформацію в ситуаціях конфлікту. Семінар відвідали Катерина Осташкова, Посольство Нідерландів в Україні та Раїса Євтушенко, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України.

Ярослав Коросташивець із Горбачівського НВК “ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ” поділився, що під час семінару він отримав інструменти, зокрема методики роботи з плакатами і фото, які дадуть можливість зацікавити сучасну молодь.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *