23 жовтня 2015 року в м. Сєвєродонецьку відбувся обласний науково-практичний семінар за темою «Реалізація вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти щодо навчання предметів суспільно-гуманітарного циклу». Зі словами привітання до учасників семінару звернувся Юрій Стецюк, проректор із науково-педагогічної роботи Луганського ОІППО, який також проаналізував моніторингові дослідження, проведені в Луганській області.

Про розвиток професійної компетентності вчителів суспільних предметів у контексті впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти розповіла Ольга Максименко, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО.

Інформативним виявився виступ Ольги Годорож, завідувача навчального відділу ЛОІППО, яка зазначила організаційні питання проведення курсів підвищення кваліфікації.

Тему використання інтернет-технологій під час викладання гуманітарних дисциплін розкрила Наталія Удовенко, методист із інформатики Луганського ОІППО.

На семінарі працювали секції:

1. Для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів української мови і літератури та методистів міських (районних) методичних кабінетів. Керівник секції: Валентина Колодяжна, методист із української мови та літератури ЛОІППО.

2. Для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів російської мови і літератури та зарубіжної літератури, методистів міських (районних) методичних кабінетів. Керівник секції: Віра Лоповок, методист із російської мови та літератури, зарубіжної літератури ЛОІППО.

3. Для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів іноземної мови та методистів міських (районних) методичних кабінетів. Керівник секції: Олена Нікітченко, методист із іноземної мови ЛОІППО.

4.    Для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів історії та правознавства та методистів міських (районних) методичних кабінетів. Керівник секції: Ірина Хайло, методист із історії та правознавства ЛОІППО.

 Луганський ОІППО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *