Протягом 22 – 23 жовтня 2015 року у Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» в Інституті корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова провела ІІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методична допомога батькам, які навчають і виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку».

Семінар відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України.

Мета семінару – підвищення спеціальної компетенції активістів і фахівців профільних громадських організацій інвалідів та батьківських організацій, батьків дітей-інвалідів, а також освітян з питань допомоги батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку.

Із вітальним словом від Міністерства освіти і науки до учасників звернулися начальник управління ліцензування та акредитації Андрій Шевцов та провідний спеціаліст відділу освітньої політики Інституту модернізації змісту освіти МОН Галина Лабайчук.

У семінарі взяли участь члени громадських організацій інвалідів, батьки дітей-інвалідів і фахівці громадських організацій інвалідів, реабілітаційних та освітніх закладів.

Інформація МОНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *