Днями відбулася цікава поїздка представників колегії та профкому студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка” до Німеччини. Кінцевою точкою був Університет міста Вюрцбурга, з яким цьогоріч львівські політехніки уклали договір про співпрацю.

Разом із студентами до складу делегації увійшли також проректор із наукової роботи університету професор Наталія Чухрай та її заступник Лілія Жук, які разом зі своїми німецькими колегами з’ясовували аспекти співробітництва в науковій сфері.

Львів’яни презентували у Вюрцбургу свої напрацювання в розвитку студентського самоврядування, обговорили методи впливу студентства на формування якісної вищої освіти, познайомились із представниками ректорату і молодіжних організацій місцевого університету.

Упродовж свого перебування в Німеччині вони встигли також ознайомитись зі тутешньою системою освіти і порівняти рівень навчання в українських та німецьких університетах. Предметом обговорення стала й реалізація спільних проектів. Українські та німецькі студенти  домовились, що невдовзі вони значно активізують свій діалог і поглиблять форми співробітництва в контексті інтеграції України в європейський освітній простір.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *