26 жовтня 2015 року розпочав роботу науково-практичний семінар «Освіта у галузі прав людини та  демократичного громадянства», що триватиме чотири дні. Семінар організовано Міністерством освіти і науки України спільно з Представництвом Ради Європи в Україні.

Цей захід проводиться в рамках проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Підтримка освіти прав людини та демократичного громадянства у країнах Східного партнерства», основною метою якого є підтримка впровадження державної стратегії в галузі освіти прав людини та демократичного громадянства.

Завданнями  семінару є підготовка спеціалістів із питань освіти у галузі  прав людини та демократичного громадянства, розроблення навчальних програм  для проведення тренінгів з учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Рада Європи розробила пакет навчально-методичних матеріалів для вчителів, керівників шкіл та громадських організацій із питань освіти з прав людини та освіти в галузі демократичного громадянства. Планується також формування мережі обласних координаторів у цій сфері.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *