Вчені модернізують завод для спалювання радіоактивних відходів Чорнобильської АЕС - 333Місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) прибула до Чорнобиля, де почала роботу з експертизи проекту модернізації заводу з переробки твердих радіоактивних відходів, повідомляє прес-служба АЕС.

Наразі на заводі існує проблема, викликана тим, що перероблені в попіл речовини, через свою легку вагу можуть вийти за межі конструкції й забруднити повітря.

Місія, в свою чергу, планує модернізувати процес переробки шляхом змішування вогнетривких попелу з парафіном, завдяки чому вони не будуть виходити за межі заводу.

Модернізація установки спалювання передбачає створення і включення в технологічний ланцюжок заводу додаткового вузла парафінування для виконання технологічних операцій по змішуванню отриманого в результаті спалювання вогнетривкого продукту у вигляді попелу з парафіном перед пресуванням”, – розповідають фахівці.

Робота місії завершиться 24 січня 2014 року.

Нагадаємо, раніше генеральний директор ЧАЕС Ігор Грамоткін заявляв, що на підтримку безпечного стану Чорнобильської АЕС і проведення робіт по зняттю з експлуатації енергоблоків станції щорічно витрачається 50 мільйонів євро.

За матеріалами: Комсомольская правда в Украине

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *