Щорічно, 28 жовтня, згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20-го жовтня 2009 року, ми вшановуємо пам’ять відважних воїнів, які полягли у боях за визволення України.

Друга світова війна принесла безліч загальнодержавних і особистих трагедій: спогади про нелюдські віроломства і зруйновані долі присутні в кожній українській сім’ї; чимало дат календаря нагадують нам про ті далекі роки; у кожного міста, села, регіону є невмирущі згадки про цю страшну війну.

Гіркотою, журливим сумом і щемом душ озиваються в серцях українців спогади про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій рідній землі.

З нагоди 71-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників 28 жовтня в Уманському НУС відбулося вшанування пам’яті полеглих у роки Другої світової війни та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Герою Радянського Союзу Юрію Глібку. У заходах взяли участь науково-педагогічні працівники та студенти навчального закладу.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто приніс нам звільнення від фашистських загарбників. Тих, хто, як і зараз, жертвував собою заради майбутнього цілого народу. Тих, чиї імена викарбувані на скрижалях історії під гаслом «Вони полягли, захищаючи Батьківщину!»

Ми не маємо права забути про це. І будемо пам’ятати вічно.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

Надія Зубова,
редактор редакційно-видавничого відділу 
Уманського НУС 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *