У Центрі німецької культури «Widerstrahl» відбулася церемонія нагородження переможців і лауреатів, учасників Міжнародного конкурсу «Моя країна в європейській сім’ї», оголошеного Центром німецької культури «Widerstrahl» за інформаційної підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, посольств країн Східного партнерства, Ради німців України, Гете-Інституту в Україні, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі взяли участь студенти понад 40 вищих навчальних закладів України та країн Східного партнерства. Молоді автори-учасники конкурсу продемонстрували у своїх творах любов до своєї країни та її культури, знання економіки держави, а також високий рівень володіння німецькою мовою.

23 учасники конкурсу з різних ВНЗ України, роботи яких журі визнало найкращими, були запрошені до Києва, де конкурсантів відзначили  дипломами та цінними подарунками.

Представники Міністерства освіти і науки України – начальник відділу організації конкурсів і подій Інституту модернізації змісту освіти Оксана Вернидуб і завідувач сектору наукових молодіжних конкурсів Світлана  Юдіна вручили переможцям і лауреатам дипломи Міністерства освіти і науки України.

Головний приз – поїздку до Німеччини – вручив переможцям заступник керівника відділу культури, освіти та національних меншин Посольства Німеччини в Україні Даніель Лісснер.

Програма нагородження переможців завершилася для учасників екскурсією німецькою мовою «Пам’ятки архітектури, побудовані німцями».

Конкурс проходив у рамках міжнародного молодіжного проекту «Будуємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжне співробітництво в країнах Східного партнерства», ініціатором якого є Рада німців України спільно з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammen arbeit (GIZ) GmbH. На замовлення Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина проект підтримує талановиту молодь з країн Східного партнерства і сприяє міжнародному взаєморозумінню на громадсько-суспільному рівні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу