Цього тижня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету для школярів 10 – 11 класів 46-ї гімназії м. Запоріжжя організували навчальний семінар, основна мета якого – покращити розмовну практику з німецької мови.

Такі навчальні семінари для школярів проводять на факультеті іноземної філології ЗНУ не вперше. Цей семінар був присвячений темі спорту в Україні й у Запоріжжі. Організатором і модератором заходу виступила викладач кафедри німецької філології та перекладу ЗНУ Ольга Тупахіна. Участь у семінарі взяла також вчитель німецької мови 46-ї гімназії м. Запоріжжя Юлія Бондаренко.

Під час семінару були використані різні форми інтерактивної роботи зі школярами, презентації. Так, в ігровій формі, спілкуючись виключно німецькою мовою, учасники семінару розглянули особливості різних видів спорту, що найбільш розвинуті в Україні й у Запоріжжі, згадали імена відомих спортсменів та останні визначні спортивні події.

Варто зазначити, що подібні заходи сприяють покращенню рівня володіння іноземними мовами школярами та підвищенню рівня підготовки випускників шкіл. Завдяки їм учні поглиблюють свої знання з граматики, аудіювання та письма, а також знайомляться з авторськими підходами до вивчення іноземних мов.

Нагадаємо, що подібні семінари проводяться в рамках профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології ЗНУ. Завдяки таким формам роботи факультет має можливість встановлювати тісні зв’язки між школою й університетом і спілкуватися з випускниками шкіл, котрі цікавляться іноземними мовами та можуть стати студентами вишу.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *