Днями до Запорізького національного університету завітав лектор німецької служби академічних обмінів DAAD у Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара Олаф Міттельштрас для проведення онлайн-тестування на знання німецької мови. Організаторами заходу виступили представники відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами ЗНУ та Молодіжного центру німецької культури «Заммельзуріум».

Взяти участь у тестуванні виявили бажання понад 20 студентів нашого університету. До тестування допускались кандидати, які вже мають переклад усіх документів, необхідних для подання на стипендію, та володіють німецькою мовою на рівні В1.

За словами начальника відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Запорізького національного університету Вікторії Вертегел, усі студенти впоралися із тестуванням і продемонстрували високий рівень володіння німецькою мовою. За результатами тесту вони отримають сертифікати DAAD, які дають право брати участь у широкому спектрі програм академічного обміну, а також навчатись у німецьких ВНЗ без додаткового іспиту з німецької мови.

Варто зазначити, що між Запорізьким національним університетом і Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) вже давно налагоджена тісна співпраця. Подібні тестування на знання німецької мови проводяться в ЗНУ кожного року, а студенти та викладачі університету беруть активну участь у програмах обміну DAAD.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *