Днями на Луганщині відбувся перший благодійний міні-марафон «Іскра добра».  Близько 150 учасників пробігли дистанцію завдовжки 4,2 км.

Приємно, що до марафону долучилося так багато людей. Кожен учасник забігу зробив свій внесок і допоміг дітям-сиротам. Упевнений, проведення подібних благодійних і, за сумісництвом, спортивних заходів стане для нашої області доброю традицією“, – розповів начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов.

Так, за результатами забігу серед чоловіків найшвидшим виявився житель Лисичанська Артем Алсімов, який подолав дистанцію 4,2 км за 15 хвилин. Серед жінок – Лілія Овчіннікова, яка пробігла цю ж дистанцію за 22 хвилини. Найшвидші бігуни отримали кубки, грамоти та медалі. Крім того, грамотами та медалями були відзначені учасники, які зайняли призові місця у своїх вікових групах.

Спортивне свято присвячене не тільки працівникам соціальної сфери, а й тим людям, які потребують нашої допомоги. Саме тому всі зібрані нами кошти, а це близько 8,5 тисячі гривень, будуть передані в Сєвєродонецьку обласну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів”, – зазначила в.о. директора виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Людмила Косогова. Вона розповіла, що більше тисячі гривень були зібрані вчора учасниками марафону, а решта коштів перерахована від міських підприємств і небайдужих громадян.

Міні-марафон «Іскра добра» організований виконавчою дирекцією Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за підтримки управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *