30 жовтня в Уманському національному університеті садівництва з офіційним візитом перебувала делегація представників компаній Nepuree та Evergreen (Японія). Мета візиту – співпраця в галузі садівництва, технології зберігання та переробки плодів та овочів, вирощування плодових культур.

Почесних гостей зустрічали представники ректорату університету, ректор Олена Непочатенко вручила гостям подарунки та запросила за стіл переговорів. У ході зустрічі було презентовано Уманський національний університет садівництва як потужний навчальний заклад, що розширює географію співробітництва. Гості відвідали виставку з презентаціями досягнень кафедр і наукових шкіл, серед її експонатів – найкращі сорти яблук, зернових, садивного матеріалу. Також гостей ознайомили з технологією виробництва та зберігання сільськогосподарської продукції, вирощеної на дослідних ділянках Уманського НУС.

Представник від японської сторони президент компанії Nepuree Ichyama Mikio подякував за теплий прийом, висловив задоволення та захоплення від перебування їх делегації в Україні, що зацікавила всіх великим потенціалом у сфері аграрної промисловості. Президент доніс інформацію про свою компанію, що займається кораблебудуванням, створенням добрив та органічних продуктів харчування, й повідомив учасникам переговорів, що готовий інвестувати у розвиток аграрної промисловості України. Серед важливих напрямів діяльності компанії  Ichyama Mikio виділив основні: відновлення якості ґрунтів; використання мікрофлори при вирощуванні овочів та фруктів; збереження якостей вирощеної органічної продукції.

Надзвичайну зацікавленість у членів делегації викликали фрукти, вирощені в садах університету.  Президент компанії наголосив, що  Україна є сильним партнером для Японії в плані вирощування продукції, що може перероблятися в Японії.

Сторони обговорили напрями співробітництва на майбутнє.

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *