2 листопада 2015 року відбулася зустріч міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. У зустрічі взяли участь директор Британської ради Саймон Вільямс і заступник директора Наташа Василюк.

Сторони наголосили на важливості співпраці й обмінялися думками щодо реформ в освіті.

Міністр Сергій Квіт подякував за допомогу, що надає  Британська Рада українським вчителям з питань удосконалення викладання англійської мови у школах, а також експертну допомогу англійських фахівців у процесі імплементації Закону України «Про вищу освіту». Сергій Квіт також зазначив, що цього року Міністерство започаткувало літні мовні табори для учнів загальних середніх навчальних закладів. «Наша ініціатива отримала підтримку, і літні мовні табори мали успіх. Ми плануємо цей проект продовжити і наступного року. Окрім того, Міністерство розробить спеціальну програму щодо розвитку англійської мови строком на 3 роки», – запевнив Сергій Квіт.

Міністр поінформував британську сторону, що Міністерство освіти і науки підготувало та внесло на розгляд до Верховної Ради України три законопроекти, що спрямовані на зміни у загальній середній, професійній і науковій сферах.

Посол Великої Британії Джудіт Гоф засвідчила свою підтримку реформам, які впроваджує Міністерство освіти і науки України, а також запевнила, що Посольство Великої Британії й надалі продовжуватиме надавати експертну допомогу у впровадженні реформ в Україні.

Сторони обговорили питання підвищення рівнів англійської мови, а також обміну досвідом між українськими вищими навчальними закладами та Великої Британії. Міністр і пані Посол підкреслили спільне розуміння та важливість активної роботи Британської Ради в Україні, яка зараз виконує багато проектів із розвитку освіти. З метою поглиблення співпраці між Україною та Британською Радою планується підписання нового Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час запланованого візиту міністра освіти і науки України Сергія Квіта до Лондона на початку грудня 2015 року.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *