Напередодні свята Halloween Херсонську обласну дитячу туберкульозну лікарню та Херсонський обласний дитячий будинок-інтернат відвідали студенти Школи волонтера «Почуємо. Зрозуміємо. Допоможемо» соціально-психологічної служби Херсонського державного університету.  

Благодійники підготували для дітей святкову розважальну програму та багато сюрпризів. Волонтери факультету психології, історії та соціології презентували глядачам казку «Halloween Day».  Справжнього казкового дійства надали виставі хореографічні номери студентів факультету фізичного виховання та спорту. Після чаювання в колі друзів на всіх чекали подарунки.

Аби по-справжньому поринути в атмосферу свята Halloween, волонтери прикрасили кімнати, де проходили заходи, традиційними атрибутами: зробленими власноруч кажанами, павуками, гарбузами, павутинням, які дуже сподобалися дітям.

«З першої хвилини знайомства з дітлахами у нас склалися теплі дружні стосунки. Ми танцювали, грали, обирали найкращий гарбуз – і це нас дуже зблизило», – розповіла  студентка ФПІС Марія Малоран. А голова студентської ради факультету фізичного виховання та спорту Наталія Меньшикова зазначила: «Дітки мають певні вади здоров’я, але це не заважає їм залишатися дітьми і радіти дитинству. Важливо те, що їхні почуття відверті: вони щиро обіймають, намагаються вчитися самотужки і навіть дечого навчають нас».

Учасники Школи волонтерів «Почуємо. Зрозуміємо. Допоможемо» соціально-психологічної служби ХДУ зазначили, що навіть звичайне спілкування з дітьми здатне запалити іскри щастя у їхніх оченятах. Тому в планах волонтерів уже заплановані подальші зустрічі.

Інформує управління освіти і науки Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *