Немає, напевно, в Умані людини, яка не знала б про страшну аварію, що відбулася в нашому місті 24 жовтня: наїзд на 5-річну дівчинку Аню Фурман. Дівчинка перенесла не одну операцію й знаходиться в тяжкому стані та потребує допомоги.

Ця ситуація не залишила байдужими гравців КВК нашого міста. Відкрита Уманська ліга КВК «Кураж» за підтримки студради УНУС та студради УДПУ організували благодійну гру команд КВК. У грі взяли участь команди: Ist_Fak , КАРКАДЕ+Діагноз Кашпіровського (об’єднана команда) та збірна команда «Made in UNUS».

Благодійна акція проходила в актовій залі Уманського НУС. Усі присутні – студенти, викладачі, гості, – отримали не лише масу позитивних емоцій, а й зробили добру справу. Адже всі виручені кошти з концерту – а це 4 953 гривні – одразу ж після гри були передані матері Ані.

Рада студентського самоврядування Уманського НУС дякує лізі КВК «Кураж», адміністрації університету, командам, які взяли участь в акції, та всім небайдужим, хто долучився до цієї благородної справи.

Ми повинні підтримувати одне одного у такі важкі часи та пам’ятати, що кожен може опинитися в складній ситуації. Тож будьмо людяними!

За інформацією Уманського НУС     

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *