2 листопада в Міністерстві молоді та спорту для обговорення Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016 – 2020 роки зібрались представники всіх дорадчих рад і робочих груп, члени Громадської ради при міністерстві, представники молодіжних та дитячих громадських організацій, експерти та активісти молодіжного середовища, а також представники центральних органів виконавчої влади, установ та організацій, що працюють із молоддю.

Програма має сприяти розвитку і самореалізації української молоді, формуванню її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості. До проекту ввійшли пропозиції органів виконавчої влади, наукових установ та інститутів громадського суспільства.

За результатами громадського обговорення учасниками було запропоновано низку пропозицій і детально розглянуто пріоритетні напрями реалізації програми.

Довідково

Проект Програми було розроблено на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 1018-р «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016 – 2020 роки».

 За матеріалами Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *