2 листопада в Лондоні Міністерство освіти і науки Казахстану, Назарбаєв університет і Кембридж уклали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляє прес-служба МОН Республіки Казахстан.

За інформацією відомства, з ініціативи Міносвіти Казахстану та за підтримки Міністерства підприємництва, інновацій і навичок Великої Британії, Британської Ради та UK Trade & Investment відбувся перший Форум британських і казахстанських університетів (UK – Kazakhstan Universities Forum). Захід став унікальним майданчиком обміну досвідом для 35 казахстанських і 32 британських вищих навчальних закладів, керівники яких обговорили перспективи співпраці щодо реалізації міжнародних освітніх програм.

У ході зустрічі були розглянуті можливості підготовки казахстанських фахівців для пріоритетних проектів Плану нації “100 конкретних кроків” і державної програми індустріально-інноваційного розвитку в провідних вишах Великої Британії. Учасники форуму визначили перспективи співпраці і нові напрями реалізації спільних наукових дослідницьких проектів, зокрема за програмою SplitPhD у рамках міжнародної стипендії “Болашак”.

Крім того, ВНЗ КР мали змогу презентувати експортний потенціал казахстанського сегмента освіти і провести двосторонні зустрічі з британськими колегами. Всього у форматі face-to-face meetings відбулося близько 100 переговорів про подальшу співпрацю британських і казахстанських вишів. Також у рамках заходу було підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан, Назарбаєв університетом та Університетом Кембриджа. Аналогічні меморандуми були підписані також іншими національними, державними та приватними вишами обох країн.

За матеріалами Ca-news

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *