Небайдужі серця мають вихованці Криворізької школи № 102. Уже не перший рік діти проводять флешмоби, благодійні акції, ярмарки та концерти. Усе, щоб зібрати кошти та допомогти стареньким, сиротам, переселенцям і військовим.

Своїм досвідом вони поділилися на всеукраїнському конкурсі волонтерських проектів «Служіння заради миру». Милосердя криворізьких учнів та їхнє бажання творити добро отримали найвищу оцінку.

На участь у конкурсі надійшло понад 200 заявок із різних куточків країни. Та в столиці обрали лише 7 найкращих. У кожного своя номінація: волонтерство у соціальних, культурних, екологічних проектах тощо. Криворізькі школярі стали кращими з питань милосердя.

Вони представили на розсуд свій проект «Небайдужі серця». Цілий рік діти здавали макулатуру, організовували благодійні заходи. Завдяки цьому вдалося зібрати 22 тисячі гривень.

«Ці кошти пішли на допомогу ветеранам, хворій малечі, інвалідам, бійцям АТО та переселенцям. Наші діти не просто допомогли їм фінансово, у кожного вони вклали душу. Солодощі, листи, власні поробки. Вірші, пісні та танці. Візити до лікарень та посиденьки вдома. Юні хлопці й дівчата стали справжнім прикладом підтримки та людяності», – розповіла керівник проекту та педагог-організатор Криворізької школи № 102 Тамара Лисякова.

На цьому школярі не зупиняться. Вони вже розпочинають працювати над новим волонтерським проектом – «Від толерантної дитини до толерантної країни».

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *