Відбулося спільне засідання кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та кафедри педагогіки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Вінницькі науковці завітали до уманського вишу з візитом у відповідь – делегація представників кафедри педагогічного і освітнього менеджменту УДПУ на чолі із завідувачем, доктором педагогічних наук, професором Олександром Коберником побувала у ВДПУ імені Михайла Коцюбинського з метою вивчення його досвіду організації навчального процесу та методики викладання, для дослідження навчально-методичної літератури й програмних продуктів колег-науковців.

Відкриваючи спільне засідання, ректор УДПУ, професор Олександр Безлюдний висловив думку, що така форма роботи, як обмін делегаціями, обов’язково повинна розвиватися для рішення освітянських проблем, переймання досвіду, для систематичного та цілеспрямованого руху уперед.

Програму обміну продовжили цікаві та змістовні міжкафедральні практичні заняття. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій УДПУ Надія Стеценко провела майстер-клас «ІКТ у вивченні педагогічних дисциплін». Доценти Людмила Роєнко та Валентина Бойченко під час майстер-класу розкрили тему вивчення педагогічних дисциплін в контексті розвитку критичного мислення студентів. Кандидат педагогічних наук, доцент ВДПУ Василь Каплінський провів майстер-клас «Розв’язування педагогічних задач».

Робоча зустріч колег завершилася обговоренням відвіданих занять та екскурсією по УДПУ імені Павла Тичини.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *