У Білорусі планується організовувати регулярні екскурсії до православних святинь для школярів. Про це йшлося на засіданні координаційної ради з розробки та реалізації спільних програм співробітництва між органами держуправління і Білоруською православною церквою. Зокрема, обговорювався перебіг виконання програми співпраці між Міністерством освіти і БПЦ на 2015 – 2020 роки.

“За підсумками засідання прийняте рішення організовувати освітні екскурсії для учнів за темою “Православні святині білоруського народу”, – проінформували в Апараті Уповноваженого.

Крім того, вирішено забезпечити проведення експертизи навчальних програм, підручників і навчальних посібників із предметів соціально-гуманітарного циклу з урахуванням основ православної культури і питань релігієзнавства. Окремо було порушено питання більш широкого використання можливостей сайтів і ЗМІ закладів освіти у висвітленні питань духовно-морального виховання та співпраці з БПЦ.

Також під час засідання промовці навели приклади конструктивної взаємодії щодо духовного виховання учнів, вивчення духовно-моральної і культурної спадщини православ’я.

 

Довідково

Програма співробітництва між БПЦ і Міносвіти Білорусі охоплює сукупність заходів у галузі освіти, що зокрема спрямовані на сприяння розвитку гуманітарного напряму, проведення спільних наукових досліджень із певної тематики тощо. Документ підписаний у лютому 2015 року митрополитом Мінським і Заславським Павлом, Патріаршим Екзархом усієї Білорусі, і міністром освіти Михайлом Журавковим.

За матеріалами БЕЛТА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *