До сільських шкіл Англії прямує армія високваліфікованих і творчих педагогів, щоб викорінити погану і неефективну роботу. Протягом п’яти років понад 1500 вчителів буде направлено до неблагополучних шкіл, про це днями розповіла Нікі Морган, міністр освіти Великої Британії.

Викладачі стануть частиною новоствореної Національної педагогічної служби, і працюватимуть та ділитимуться досвідом протягом трьох років у проблемних школах.

Як зазначила пані Морган,  направлятимуть до шкіл не одного педагога, а команду з трьох-чотирьох осіб, щоб вони могли підтримувати одне одного і допомогти підвищити продуктивність тамтешнього персоналу, таким чином поліпшивши якість навчання. У бідних районах учні мають гірші досягнення у навчанні, ніж їх однолітки, це призводить до хаосу і безладу в школах та “хронічного” браку вчителів.

200px-NickyH&SJan10Сільським школам катастрофічно не вистачає хороших вчителів, а це важлива умова успішного навчання, просто збільшити кількість вчителів ми не можемо, тому відправляємо фахівців, щоб підвищити рівень кваліфікації  педагогів, розвивати талановитих вчителів і керівників областей, де є найбільші проблеми. І ми сподіваємось, що Національна педагогічна служба відіграє важливу роль у вирішенні цієї проблеми.” – наголосила пані Морган.

За матеріалами ЗМІ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *