У столиці триває відкритий відбір кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів Києва. 

Так, наразі столична освіта шукає професіоналів, ефективних менеджерів для 11 навчальних закладів, а саме: у дошкільний навчальний заклад № 371, дошкільний навчальний заклад № 73, дошкільний навчальний заклад № 696, спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 307 із поглибленим вивченням природничих наук, середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 224, дошкільний навчальний заклад № 241, загальноосвітній навчальний заклад «Санаторна школа-інтернат № 19», середню загальноосвітню школу № 162, спеціалізовану авіаційно-технологічну школу № 203, дошкільний навчальний заклад № 713 та дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціальний) № 154.

До претендентів на посади висунуто такі вимоги: повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», «магістр», наявність менеджерської підготовки, стаж педагогічної роботи не менше 5 років, здатність до саморозвитку та самовдосконалення, володіння ІКТ та іноземними мовами (при відповідній спеціалізації навчального закладу).

Охочі взяти участь у четвертій хвилі відбору повинні до 20 листопада подати до департаменту освіти і науки, молоді та спорту (бульвар Т. Шевченка, 3, каб. 412, тел.: 279-25-49; 279-17-45) біографічну довідку та копію документа про освіту.

Нагадаємо, що 21 жовтня розпочалася четверта хвиля відкритого відбору на заміщення посад директорів загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів Києва.

 Довідково. Відкритий відбір кандидатів на заміщення вакантних посад директорів шкіл і дитсадків тривав у три етапи: тренінги з лідерства та психології у Київському університеті ім. Б. Грінченка, ознайомлення кандидатів із закладом, де вони хочуть працювати, можливе спілкування з колективом та батьками та представлення ними власного бачення розвитку навчального закладу.

Із детальною інформацією щодо порядку проведення відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів м. Києва можна ознайомитись на сайті Департаменту у відповідній рубриці або за посиланням.

Зазначимо, що результати відбору мають рекомендаційний характер, оскільки його процедура не затверджена на законодавчому рівні. Призначення керівників навчальних закладів проводить департамент освіти, науки, молоді та спорту за поданням голів районних державних адміністрацій.

За результатами відкритого відбору вже призначено 41 керівника навчального закладу, з них – 22 керівники загальноосвітніх навчальних закладів і 19 керівників дошкільних навчальних закладів.

Інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *