4 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч із представником Міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку Tunde ?Kovacs Cerovic і проектним менеджером реформ освіти Національної ради реформ Оленою Заплатинською.

Під час зустрічі, що проводилась у рамках проекту “Integrity Study of Education System in Ukraine”, було обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні.

Нагадаємо, що ОЕСР – міжнародна організація, членами якої на сьогодні є 34 країни. 70 країн мають статус партнерів ОЕСР, беручи участь у багатьох сферах її діяльності. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ поряд із МВФ і Світовим банком.

Довідково: Мета проекту – дослідження так званих сірих зон у освітній системі, що є джерелом нечесності та майданчиком для корупційних практик. За результатами дослідження буде розроблено рекомендації щодо необхідних змін у нормативній базі, політиці тощо.

У рамках візиту делегація ОЕСР із 26 жовтня по 3 листопада 2015 року відвідала також навчальні заклади в Полтаві, Одесі, Львові, Києві, Житомирі та поспілкувалась з учителями, викладачами, представниками органів влади, громадських організацій.

Повідомляє прес-служба МОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *