Протягом осінніх канікул група школярів 10 класу СЗШ № 195 відвідала Німеччину на запрошення Вільної вальдорфської школи міста Фройденштадт. Метою поїздки були мовна практика та культурний обмін між школярами. Учні мали змогу насолодитися шкільною виставою  «Візит старої дами», а також продемонструвати свою постановку – «Кам’яний гість» за п’єсою О.С.Пушкіна.

Під час візиту учні також відвідали музей «Війн за свободу» міста Раштадт. Дуже корисною була зустріч із депутатом від Зеленої партії в місцевому парламенті. І німецькі, і українські школярі мали можливість протягом двох годин обговорювати з ним проблеми життя сучасного суспільства. Окрасою подорожі була поїздка до м.Страсбурга, де школярі могли на власні очі побачити будівлю Європарламенту, відвідати його музей та обмінятися думками з приводу мирного співіснування різних країн.

Також делегація відвідала екоферму, на практиці дізналися про особливості її роботи. Дуже корисною стала спільна робота на уроках німецької та російської мов, коли в живій співбесіді діти могли застосувати свої знання.

Інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *