Юридичний факультет Гарвардського університету впроваджує програму вивчення єврейського закону та ізраїльського законодавства. Програма імені Жюліса-Рабиновича з’явилася завдяки спонсорській підтримці американського менеджера хедж-фонду і колишнього випускника Гарвардського університету Мітчелла Жюліса.

У рамках нової ініціативи лекції та семінари в університеті проводитимуть учені з усього світу, студенти вивчатимуть традиційні єврейські юридичні тексти тощо. А крім того, у Гарварді відбуватимуться щорічні конференції та інші заходи, пов’язані з вивченням єврейського закону в Ізраїлі, США та в світі.

Першим куратором програми стане професор права Ноа Фельдман, який у 2003-му у віці 32 років консультував владу Іраку в процесі написання Конституції. В останні кілька років він разом із колегами з Гарварда викладав на курсі, де вивчають єврейські правові питання.

«Галаха та ізраїльське законодавство відрізняються, проте пов’язані один з одним і посилаються один на одного. Є сенс вивчати їх у межах однієї програми, навіть якщо ми розглядаємо їх окремо», – впевнений професор Фельдман.

У вересні цього року при Єльському університеті заснували Центр ісламського права завдяки пожертві – 10 мільйонів доларів від шейха Салеха Абдалли Камеля з Саудівської Аравії.

За матеріалами jewishnews.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *