Нещодавно на Кіровоградщині відбулося урочисте відкриття оновленого дошкільного навчального закладу Цвітненського навчально-виховного комплексу Олександрівського району.

Проект здійснено на кошти Федеративної Республіки Німеччини, отримані через банк розвитку KFW, та реалізовано за допомогою соціальних інвестицій Українського фонду соціальних інвестицій. Вартість проекту – понад 1,5 мільйона гривень. Із них кошти фонду – 1,2 мільйона, 300 тисяч гривень – кошти місцевої громади.

У рамках проекту повністю змінили дах приміщення, капітально утеплили горище, стіни будівлі, зміцнили та утеплили фундамент, провели монтаж водозливів. Також було проведено протипожежну обробку конструкції та здійснено енергоаудит.

Право перерізати червону стрічку до нового дитячого садка було надано представнику німецького банку розвитку KFW Уно Фіцу та заступнику голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергію Коваленку.

Сергій Коваленко привітав усіх з цією подією та зазначив, що маленькі проекти реалізуються громадами. Тому насамперед завдяки єдності жителів, їх згуртованості та єдиній меті і маємо результати спільної роботи.

Інформація департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *