Київський університет імені Бориса Грінченка започатковує унікальний проект з вивчення української мови для іноземців. Інтерактивний курс «СловОпис – онлайн» допоможе всім охочим у вивченні української мови, зокрема за допомогою Skype. Проект стартує 9 листопада 2015 року о 15:00.

Відбірковий тур знавців української та іноземних мов, які стануть «викладачами»-волонтерами відбудеться 9 листопада в День української писемності та мови.  У стінах Київського університету імені Бориса Грінченка студенти пройдуть мотиваційний тест і співбесіду.

Іноземці цікавляться Україною, хочуть більше дізнатися про нашу культуру та історію, вивчити ази української. «СловОпис – онлайн» – це чудова платформа для задоволення цих потреб. Користь від проекту отримають ще й студенти-філологи, які матимуть змогу спілкуватися з іноземцями, вдосконалювати свої знання та знаходити нових друзів.

«Ми пропонуємо простий та ефективний шлях інтеграції України в європейський простір – через прямі зв’язки, безпосереднє знайомство та співпрацю студентів і викладачів різних освітніх осередків»,  – зазначає Олена Бондарєва, доктор філологічних наук, директор Гуманітарного інституту Університету Грінченка.

Два роки тому студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка започаткували проект «СловОпис» – інтерактивний словник рідковживаних українських слів.  Нині «СловОпис» має понад 15 тисяч шанувальників у соціальних мережах Facebook  та ВКонтакте.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул.Маршала Тимошенка, 13-Б (м.Мінська).

Контактна особа: Мар’яна Степанівна Ангелова, Завідувач НМЦ тележурналістики  +380677418827.

Прес-центр КУ імені Бориса Грінченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *