5 листопада 2015 року Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон відвідала Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Також гостями університету були перший секретар Посольства Французької Республіки в Україні Флоріа Глоген, керівник економічного відділу Венсан Фалькоз, радник із питань культури та співробітництва Паскаль Сліванскі, аташе з питань університетського і наукового співробітництва Сільвен Ріголле, директор «Альянс Франсез» у Харкові Тімоті де Майар Ламанді, представник Campus France в Україні Ольга Дорош.

Ректор ХНЕУ імені С. Кузнеця Володимир Пономаренко ознайомив гостей зі стратегією та основними напрямами діяльності університету на національному та міжнародному рівнях, поділився досвідом у розвитку університетської франкофонії і популяризації французької мови в університетському середовищі.

Володимир Пономаренко високо оцінив результати освітніх та наукових програм і проектів спільно з французькими університетами Ліону, Монпельє і Страсбурга, подякував Посольству Французької Республіки в Україні за підтримку і практичну допомогу в налагодженні та зміцненні зв’язків з вищими навчальними закладами Франції.

У свою чергу, Ізабель Дюмон подякувала ректорові за прийом та означила перспективи французько-української співпраці у сферах науки та освіти. Надзвичайний і Повноважний Посол зазначила, що ХНЕУ ім. С. Кузнеця у своїй діяльності може завжди розраховувати на підтримку Посольства Французької Республіки в Україні.

Під час візиту гості відвідали Центр університетської успішності, створений у 2013 році за підтримки Бюро країн Центральної та Східної Європи Університетської агенції франкофонії, ознайомилися з основними напрямами його діяльності.

За інформацією ХНЕУ імені С. Кузнеця

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу