6 листопада в Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея з Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс.

Під час зустрічі сторони обговорили питання навчання дітей в окупованому Криму та забезпечення підручниками мовами національних меншин.

Заступник міністра освіти і науки поінформував Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин, що міністерство робить усе можливе, щоб учні на окупованих територіях змогли здобути українську освіту, якщо вони цього бажають. Так, Міжнародна українська школа, що була створена для того, щоб дати освіту дітям трудових мігрантів з України, розглядає можливість дистанційно навчати дітей, які зараз перебувають в анексованому Криму.

Павло Хобзей повідомив Астрід Торс, що нещодавно уряд прийняв рішення щодо забезпечення підручниками кримськотатарською мовою.

Верховний комісар ОБСЄ та заступник міністра також обговорили перебіг реформ у країні, зокрема, децентралізацію. Астрід Торс висловила сподівання, що думка представників національних меншин буде врахована на місцевому рівні під час оптимізації малокомплектних шкіл.

Сторони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю в питаннях освіти національних меншин.

 Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *