У Києві буде розбудовано 29 дитячих садочків та створено додатково 83 групи. Гроші на це знайшлися завдяки фінансовій і проектній угоді про надання гранту для підтримки соціальних об’єктів України, укладеній між Кабінетом Міністрів України, Німецькою кредитною установою для відбудови (KfW) та Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ).

Це дасть змогу охопити дошкільною освітою ще  близько 2 000 дітей, зокрема з числа внутрішніх переселенців. Середній обсяг коштів на один дитячий садочок – близько 140 тис. євро. Під час реконструкції особливу увагу звертатимуть на заходи з підвищення енергоефективності.

За умовами документа, Український фонд соціальних інвестицій у 2015 році отримає 14 млн євро від Німеччини для реалізації п’ятої фази проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

Кошти будуть використані для потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Києві та Львові, а також у Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Буде відновлено 15 гуртожитків для проживання переселенців і 15 дитсадків та шкіл. Оновлені гуртожитки зможуть прийняти 1 200 осіб.

Міністр соціальної політики Павло Розенко подякував німецькій стороні за допомогу нашій країні у складний час. “Угода спрямована на допомогу у вирішенні однієї з найбільш болючих наших проблем – соціального захисту тимчасово переміщених осіб, – зазначив він. – За допомогою світової спільноти ми як держава зробимо все можливе, щоб захистити соціальні та інші права цієї категорії наших громадян”.

Міністр запевнив, що проект буде реалізовано максимально прозоро, і його результат уже скоро відчують українці, які перебувають у скрутних життєвих обставинах внаслідок війни на сході держави.

Довідково

Уряд Німеччини в минулі роки уже виділив УФСІ 24,1 млн євро грантових коштів для майже 400 соціальних проектів у Донецькій, Вінницькій, Луганській, Кіровоградській, Львівській областях, Києві, Львові та в Криму.

З урахуванням нової, шостої, фази проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» загальна сума грантових коштів, виділених Федеральним Урядом ФРН Уряду України для реалізації соціальних проектів через УФСІ, перевищить 50 млн євро.

За матеріалами Мінсоцполітики

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *