Церемонія відкриття почнеться з освітньої ярмарки в Ісмаїлітському центрі в Душанбе 16 листопада спільно з такими організаціями, як Американські ради з міжнародної освіти, Education USA, Інститут «Відкрите Суспільство», Культурний центр «Бактрія», Програма Ерасмус +, Німецька служба академічних обмінів, Університет Центральної Азії, Університет Ага Хана у Великій Британії, MBO Professional і Освітній Центр «Мультикід».

Кожна організація ознайомить учасників з освітніми програмами, надасть інформацію про можливості навчання, а також відповість на запитання учасників.

«Тиждень міжнародної освіти дає змогу відзначити переваги освіти й обміну по всьому світу. Спільна ініціатива Держдепартаменту та міносвіти США проводиться, зокрема, й з метою підготовки американців до глобалізації та залученню майбутніх лідерів з-за кордону для навчання, вивчення та обміну досвідом у Сполучених Штатах. Програми з обміну вкрай важливі для взаєморозуміння та поваги, для розвитку відносин між США та іншими народами», – розповіли в посольстві США в Душанбе.

За матеріалами  Ca-news.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *