9 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч  представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти з керівником освітніх програм в ЮНІСЕФ Наталією Кияк і співкоординатором благодійного фонду The LEGO Foundation (Королівство Данія) Оксаною Рома. На заході йшлося про співпрацю в галузі дошкільної та загальної середньої освіти.

Наталія Кияк повідомила про стан реалізації планів роботи ЮНІСЕФ. Зокрема, щодо нових проектів, спрямованих на розширення програм допомоги переселенцям і соціально-економічного відновлення регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти України та місцевими адміністраціями продовжує роботу над покращенням доступу дітей, які зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту на сході України, до якісної освіти (загальна сума проекту становить 3,7 мільйона доларів США).

Усього в рамках проекту буде відремонтовано 35 шкіл у Донецькій і Луганській областях. Зазначений проект реалізується за фінансової допомоги уряду Японії. Надалі ЮНІСЕФ планує долучитися до реконструкції дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не працювали.

«ЮНІСЕФ Україна організовує також надання психосоціальної  допомоги дітям, які постраждали від конфлікту в Україні, – зазначила Наталія Кияк, – Наразі проведено тренінги спеціалістів, які допомагають дітям впоратись із імовірними психологічними травмами».

Учасники зустрічі обговорили співпрацю ЮНІСЕФ із благодійним фондом ЛЕГО Foundation, одним із напрямів якої є допомога дітям Донецької та Луганської областей шляхом забезпечення наборами ЛЕГО-конструкторів. «Перші набори ЛЕГО уже завезено до шкіл», – зазначила Оксана Рома.

На завершення зустрічі  заступник  директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти  Сергій Дятленко подякував  ЮНІСЕФ  і благодійному фонду ЛЕГО Foundation і  зазначив,  що Міністерство  і надалі підтримуватиме освітні  програми та сприятиме їх впровадженню в різних регіонах України.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *